Akbank Ripple Nasıl Satın Alınır? 2022

0 175

Ripple (XRP), Chris Larsen ve Jed McCaleb tarafından 2012 yılında kurulan blockchain tabanlı bir dijital ödeme ağı ve protokolüdür. Biliyorsunuz ki Akbank ripple ile anlaşması ile ripple alım ve satım işlemlerine izin veriyor. Peki Akbank ripple satın al işlemi nasıl yapılıyor? Akbanktan ripple nasıl alınır gibi soru ve sorunlarınızı bu yazımıza detaylıca öğrenebilirsiniz.

Akbank ile Ripple Coin Satın Al

AkBank BTCTurk kripto para borsası ile anlaşmalı çalışıyor. Yani satın alacağınız coinler Akbank ve BTCTurk ortaklığı ile borsa üzerinden satın alacaksınız.

Para yatırım ve çekim işlemi, Akbank Mobil’deki ödeme kısımları bölümünden “kripto para platform işlemleri” seçilmesiyle ve “kriptopara platformları” kısmından BtcTurk’ün seçilmesiyle gerçekleştirilebiliyor.

akbank ripple satın al

Ayrıca BtcTurk’ün seçildiği bölümde platformdaki kripto paralar, fiyatları ve kripto para birimlerinin Türk Lirası karşısındaki değerini hesaplayan bir hesaplayıcı bulunuyor.

Artık akbank tan ripple satın almak çok kolay. Akbank ripple nasıl satın alınır diye araştırma içersinde olanlar için kısaca anlatmaya çalıştık.

İlginizi çekebilir : Binance 2x 3x 5x nedir? kısmında ripple satın alımıyla bahsettik.

 

 

Bizi telegram ve facebooktan  ve twitter‘dan takip ederek haberleri anında öğrenin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.