DexGame Coin Nedir? Nasıl Alınır?

32 746

Günler geçiyor, metaverse evreni daha çok gelişiyor. Son 1 senedir yakından takip ettiğim dexgame coin ön satışlardan almıştım. Dexgame coin nedir diye soranlar içinse yazımızda elimden geldiğinde açıklık getirmeye çalışacağım. Dexgame ekibi 7/24 telegram üzerinden yatırımcılarına da eksiksiz bilgi paylaşıyor. 3.500 üyeden fazla CEO ve ekibin bulunduğu telegram kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Dexgame (DXGM) Coin Amacı Nedir?

Karşılıklı oynanan çevrimiçi oyun ekosisteminin bir araya getirerek, tüm oyuncuları, e sporcuları, reklam şirketlerini, oyun yöneticilerini ve geliştiricilerini, yatırımcıları bir araya toplamaktır.

DEXGame; Merkezi olmayan oyun ve borsa sistemi kurmayı planlamaktadır.

Oyun dünyasına yapılan yatırımı arttırarak tüm dünyadaki oyun sistemine katkı sağlamayı planlamaktadır.

Ana Merkezi İsviçre Zürih-Allianz Teknopark’da bulunan DEXGame, Konya ve İstanbul Maslak’da olmak üzerede iki adet ofisi bulunuyor.

Şirketin tüm yetkilileri gördüğüm kadarı ile başarılı Türk yatırımcı ve geliştiricilerden oluşmakta.

Sol tarafta gördüğünüz gibi tüm ön satışları tamamlayarak MEXC borsasında listelenmeye başladı bile! Geriye kalan kısımlar ise proje geliştirme ve borsa likitidesi olarak yöneticilerin hesabında bulunmakta.

DEXGame arzı 1 milyar adettir.

DEXGame Ethereum tabanlı ERC20 Ağını kullanmaktadır.

Buradan ise DexGame (DXGM) Türkçe Withpaper’ına ulaşabilirsiniz.

DEXGame ve Metaverse Evreni

DEXGame Metaverse düzeni inşa edilebilirlik ve yönetilebilirlik açısından DEXPARK ve DEXPO adlı iki ana yerden oluşmaktadır. Bu sanal oyun dünyasında Oyun Arenası, Oyuncu-Takım Tokenleri Borsası, IDO Platformu, NFT Galerileri, Yatırım Merkezleri, Oyun Stüdyoları, Oyun Evleri, Oyun Ekipmanı ve Bilgisayar Donanımı Satış Mağazaları ve oyun ekosisteminin diğer bileşenlerine ev sahipliği yapılması hedeflenmiştir. DEXGame sahip olduğu bu yapısıyla sanal dünyada yer alan bileşenlerin birbiriyle etkileşime geçmelerini sağlayan “sosyal bir oyun parkı” ortaya koymaktadır.

DexGame Nasıl Alınır? Hangi Borsada?

dexgame

DEXGame kısaltması dxgm olarak geçmektedir. Şuanda sadece MEXC borsasında listelenemektedir. Buradan kayıt olarak %30 indirimli alış ve satış yapabilirsiniz.

02.06.2022 08:24 civarında bu yazıyı yazarken 0.01205USDT olarak işlem görmektedir.

Güncelleme: 20.07.2022 itibari ile : 0.023715USDT olarak işlem görmekte.

dexgame-fiyat
Kaynak:MEXC-Güncel 4 saatlik Dxgm grafiği

Yazıyı ilk paylaştığım anda ekleme yapanlar veya satın alanlar var ise %100 yakın kazanç sağlamış durumda. Güncel fiyat ve grafiğini görmek isteyenler inceleyebilir.

DEXGame Yol Haritası

DEXGame Metaverse Evreni Jon Radoff tarafından yayınlanan ve otoriteler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan “Seven Layers of Metaverse” sistematiği baz alınarak planlanmıştır. Bu kapsamda oyun dünyasındaki kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmak üzere tasarlanan sanal dünyadaki geliştirmeler metaverse katmanları ile eşleştirilerek yıllara göre aşağıda belirtilmiştir.

dexgame yol haritası
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.