En Kazançlı Mining Coinleri 2022

0 108

Bir devir sona erdi ve ethereum madenciliği 8 senelik yazılım ve geliştirmenin ardından sona erdi. Bu durumdan sonra En kazançlı mining yapılabilecek coinler araştırılmaya başlandı.

Ethereum madenciliği sonrası 999TH güç diğer coinlere geçiş yapmaya başladı. Geçiş sonrası ise tüm coinler artık kazanç getirmiyor. Bu durumda madenciliğini yapabileceğiniz en kazançlı mining coinleri 2022 listesini sizler için, kriptoparamining ailesi olarak hazırladık.

En Kazançlı Mining Coinleri

en kazançlı mining coinleri
en kazançlı mining coinleri

İlk sırada dual mining yapabildiğiniz Kaspa (KAS) coin yer alıyor. Bu coin ile dual olarak koin kazabilirsiniz. Ekran kartınızı diğer dual yöntemlerden daha az yorup daha güzel kazançlar getireceği için tavsiye ediyorum. Ama dual bir şekilde bile yapılsa şuan elektrik masraflarını 20 eylül itibari ile karşılamadığını sizlere belirtmek isterim. Coinlerinizi cüzdanlarınızda tutup yükselince satmanız bence elektrik faturası yerine coin almaktan daha mantıklı bir yaklaşım olarak görüyorum.

Neoxa (NEOX) Coin Madenciliği Güncel Kazançlar Neler?

neoxa
en kazançlı mining coinleri

2.sırada ise son zamanların göz bebeği olan neoxa (neox) coin yer alıyor. İnternette insanların sık sık arattığı neoxa traderogre gibi çok bilinmeyen bir borsada olduğu için, kazım için çok tercih edilmeyenler listesinde oluyor. Karlılık ve kazanç açısından şuan gelecek vaad eden bir coin olan neoxa coin madenciliği yapılabilecek coinler arasında yer alıyor. Buradan ise neoxa coin madenciliği nasıl yapılır detaylara ulaşabilirsiniz.

Ravencoin (RVN) Mining Güncel Kazançları Neler?

ravencoin
en kazançlı mining coinleri

KawPOW algoritmasında bulunan bir diğer coin olan ravencoin kartlarımızı hem çok yoruyor, hemde elektrik tüketimi bir hayli fazla olduğu için şuanda tavsiye etmesemde binance borsasında listelenmiş olması, heran 2x 3x yapabilecek olması gibi sebeblerden ötürü şuanda kazılabilir en karlı ve kazançlı 3. coin olarak karşımıza çıkıyor. Diğer güncel kazançları whattomine sitesinde de görebileceğiniz gibi elektrik ve mh değerlerini de kendinize göre ayalarmasını unutmayınız. Kazançlar daha da şekillenecektir. Şuanda elektrik faturasını karşılayan coin ne yazık ki yok. En kazançlı mining coinleri sizler için listeledik. Sitemizi takipte kalabilir, ve güzel yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.