(ETH) Ethereum Kazım Zorluğu Hesaplama Ekran Kartı

1 229

Kazım zorluğu bir pasta olarak düşünebilirsiniz. O pastadan kaç kişi pay almak isterse pasta bir o kadar çok bölünecektir. Ethereum eth kazım zorluğu arttıkça madencilerin yapacağı matematiksel işlemler de artacak süre uzayacaktır. Bir ülkedeki elektrik fiyatlarındaki artış dahi kazım zorluğunu düşürecek sebeblerden bir tanesidir. Örnek vermek gerekirse bir ülke elektriğe güzel bir zam yaptı diyelim. Artık madencilik kazanç sağlamıyorsa fişleri çekecektir. Bu da ethereum kazım zorluğunu düşürecektir. Ethereum mining hesaplama yazımıza da göz atabilirsiniz.

Ethereum Kazım Hesaplama

Daha fazla mesaj

Eğer aktif olarak madencilik yapıyorsanız, eth zorluk seviyesi ve ethereum fiyatına göre kazançların saniyeler içersinde değiştiğini farketmişsinizdir. Şuanda zaten çok bir kazanç söz konusu değil fakat hergün eth zorluk derecesi bakmak istiyorsanız 2miners‘ın bu yönde tablosu mevcut. Eth kazım zorluğu artmasından çok, fiyatına odaklanmanızı tavsiye ederim. Şayet bilmiyorsanız Eth 2.0 staking ile POW dan POS’a geçiş yapılacak.

eth kazım zorluğu
eth kazım zorluğu grafiği kaynak:2miners

Grafik’de gördüğünüz üzere dalgalanmalar mevcut. Ethereum kazım zorluğu fiyat ve maliyete göre sürekli değişiyor. Ekran kartı ile hesaplama için whattomine sitesini kullanabilirsiniz. Veya yorumlar kısmından bana dilediğinizi sorabilirisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.