Mining Hesaplama 2022 / Madencilik Hesaplayıcısı

0 322

Madencilik yapıyor veya madenciliğe yeni başlayacaksanız sizde ethereum mining hesaplama dair ekran kartlarının güncel kazançlarını merak ediyor olmalısınız. Bu işe yeni başlayacaksanız Ethereum Proof-of-stake (POS) sisteminden tamamen 2.0 staking  konversüs’e geçiş yapacağını unutmayalım. 

Whattomine sitesinden her ekran kartının güncel kazançlarını görebileceğiniz gibi ekran kartı MH değeri ve elektrik tüketimini de hesaplayabilmeniz mümkün. 

ethereum mining hesaplama araçı
ethereum mining hesaplama araçı

Bu kısımdan ekran kartı marka ve modeli seçtikten sonra adeti seçip calcuteye tıklayıp. En güncel değerleri sitenin alt kısmında görebilirsiniz. Eth mh hesaplama içinse, alt kısımda Ethereum (Eth) tıklayıp güncel mh değerinizi girdikten sonra calcute tuşuna basmanız yeterli oluyor. Mhs hesaplama da bu kadar basit anlayacağınız.

Mining Hesaplama

Mining gelir hesaplama ve daha fazlası whattomine aracı ile çok basit olduğunu yukarıda açıkladık. Yinede beceremeyenler olur ise sizin için mining ekran kartı hesaplama yapacağım.

  1. 20mh s (hashrate) güncel kazanç geliri ve gideri : $11.02
  2. 50mh s (hashrate) güncel kazanç geliri ve gideri : $27.55
  3. 100mh s (hashrate) güncel kazanç geliri ve gideri : $55.43
  4. 180mh s (hashrate) güncel kazanç geliri ve gideri : $99.78
  5. 300 mhs (hashrate) güncel kazanç geliri ve gideri :  $99.76

İstatiskler 08.07.2022 tarihi ile eth güncel kuruna göre hesaplanmıştır. 

Güncel veriler ile mining hesaplaması yapabilmeniz için sitemiz sizler için 7/24 güncellenmektedir. En kazançlı ve karlı koinleri sizler için listeliyoruz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.