Feathercoin (FTC) Mining Madenciliği Nedir?

0 84

Son zamanlarda ethereum madenciliği bittikten sonra madenciler olarak bizler, yeni coin mining aramalarına başladık. Feathercoin madenciliği nasıl yapılır, kazanç ve gider durumu ne durumda bu yazımızda onu ele alacağız.

FeatherCoin Nedir?

İlk başta feathercoin altyapısına göz atalım. Feathercoin toplam arzı 336 milyon adet olup bunun 236milyon adeti şuanda dolaşımdadır. Gerisi ise biz madenciler olarak çıkartacağız. Dakika da 1 adet blok bulunan feathercoin madenciliği şuanda en kazançlı coinler arasında ilk sırada yer alıyor. 16 Nisan 2013 tarihinde piyasaya giren ve en eski coinlerden olan feathercoin proje geliştirmesine ise halen devam etmektedir.

  • Kullanıcı Dostu ve Güvenli
  • Düşük Ödeme Ücretleri
  • Hızlı Uzlaşma
  • Otomatik Kontrol Noktası
  • Madenci dostu algoritma..

Feathercoin’in iş kanıtı madenciliği algoritması olan NeoScrypt, yalnızca grafik kartları ile madencilik yapılabilmektedir. Bu, Feathercoin madenciliğini dünyanın her yerindeki meraklılar için mümkün kılar ve Feathercoin’in daha merkezi olmayan olmasını sağlar.

 

Feathercoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Feathercoin madenciliği başlamak oldukça basit. Daha borsaya girmeden bile bunun madenciliği yapılabiliyordu. O zamanlar kazanlar güzel kazançlar elde etti.

Borsada listelenmeyen coinlerin madenciliği nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yorumlar kısmında belirtirseniz, bunun için ayrı bir yazı yazabilirim.

Feathercoin mining şuanda en kazançlı madenciliği yapılan coinler listesinde en yukarıda.

Şuanda bittrex borsasında listelenen coin için borsada üyeliğinizi oluşturup cüzdan adresinizi aldıktan sonra hiveos walletinizi oluşturmanız gerekiyor. Ardından havuz seçimi kısmından ise Zergpool Neoscyript seçeceğiz. Biliyorsunuz ki feathercoin neoscyript algoritmasını kullanıyor. Madenci dostu bir algoritma. Ve hayırlı olsun artık feathercoin madenciliği yapıyorsunuz.

Merak ettiğiniz soru ve sorunları yorumlar kısmından bize sormayı unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.