G7 Zirvesi Kripto Paraları Nasıl Etkiler?

0 73

Dünyanın en büyük 7 büyük ekonomisini barındıran g7 toplantısında bu sefer konu kripto para birimleri olacak. Konu olan g7 zirvesi kripto para birimlerini nasıl etkileyecek? Toplantı sonrası oluşabilecek senaryolar, konuşulacak konuları ele alacağız.

G7 Zirvesi Kripto Paraları Nasıl Etkiler?

G7 zirvesi kripto para ne olur, biliyorsunuz ki dünyamızı saran bir enerji krizi de yolda. Kripto para birimlerini merkeziyetsiz olmasını sağlayan biz madenciler için de bu büyük sorun.

Enerji konularının gündemde olmasını beklediğim bu konuşmada enerji krizi de konu alınırsa, kripto para birimlerinin çoğu olmasada madenciliğe müsait olan coinlerin daha da büyük bir düşüş olacağı görüşündeyim. Bitcoin madenciliğinde ise bu durum söz konusu değil. Asıc cihazlar ile madenciliği yapılmaya halen devam ettiği için enerji krizi ortaya çıksada insanlar bir şekilde Bitcoin madenciliği yapmaya devam edecektir.

G7 Zirvesi Sonrası Neler Olabilir?

Enerji krizi konuya alındıktan sonra ise, piyasadaki spelükatif yaklaşımlarına devam edeceklerdir. Binance kendine ait olan BNB coin bile hacklendi. Bu durum kripto piyasasına olan güveni ise biraz da olsa sarsmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.