Güncel Analizler Serisi -1 DOGE-SHIP-SAFEMOON

0 154

Dogecoin fiyatı, küresel piyasalarla beraber geri planda. DOGE fiyat hareketi, birkaç düşüş unsurunun altında aşağı yönlü görünüyor. Shiba Inu fiyat hareketi, geçen Pazartesi gününe kıyasla bir tek minik bir miktar düştü. SafeMoon, %40 oranında olumlu getiri ile daha çok iyileşme için iyi durumda. kriptoparamining.com olarak bu yazıda analist Filip L.’nin DOGE ve SafeMoon tahminlerinin yanı sıra, analist Jonathan Morgan’ın SHIB tahminlerine yer veriyoruz.

Doge fiyatı tahminleri

Analist Filip L.Ye göre, barış görüşmeleri başarısız olduğunda ve Ukrayna‘da şiddet yine alevlendiğinde daha çok zayıflık gelmesini bekleyin. Dogecoin (DOGE), Pazar günü Rusya’nın SWIFT’den kesileceği haberlerinin ardından dünya sahnesindeki olaylara duyarlı olduğunu kanıtladı. Bu, DOGE fiyat hareketini geri plana attı. Analiste gore, konum tekrar fenaleşirse ve Putin nükleer silah kullanmaya başlarsa, 0.1035 dolara düşüş imkansız olmayacak. Ukrayna’daki konum kötüleşirse Dogecoin %40 düşerek 0.10 dolara göçebilir. Pazar günü AB’nin Rusya’yı finansal piyasalardan kesmek için anlaşmaya vardığı haberlerinin ardından hepsi kaybolmuş şeklinde görünüyordu. Bu hareketle Dogecoin toplamda %6 düştü.

Vaziyet hala erken ve bitmiş olmaktan çok uzak ve 55 gmeşhurk bayağı Hareketli averaj hala 200 günlük SMA ile “death cross” ta olduğu için DOGE fiyat hareketi baskı altında kalabilir. Göreceli Güç Endeksi aşırı satılmadan önce hala gidecek yeri var ve – Pazar gününden bu yana – daha çok aşağı yönlü baskı uygulayacak kırmızı bir azalan trend çizgisi oluşturuldu. Analiste gore üstesinden gelinmesi zor olacak çok sayıda düşüş sinyali var ve DOGE’nin 0.1035 dolara doğru ilerlemeden önce 0.14 dolara ulaştığını görebilir.

Eğer bir yetkili her iki taraf arasında bir anlaşmaya aracılık edebilirse, beyaz duman her an gelebilir ve bu da küresel piyasalara büyük bir rahatlama olarak yansıyacaktır. Böyle bir senaryoda, DOGE fiyat hareketi kırmızı yükselen trend çizgisinin üzerine çıkar ve 0.20 dolara doğru bir kontrol veya 0.2050 dolarda tarihsel dirence yakın bir test arar. Bu düzey civarında, 55 günlük SMA da gelecek ve fiyat hareketinde çifte bir sınır oluşturacak. Boğalar bu seviyeyi delip geçebilirlerse ve hatta yukarıda gmeşhurk bir kapanış elde edebilirlerse, çok daha çok yukarı yönlü potansiyele hazır olun diyor analist.

SHIB için tahminler

Analist Morgan’ nazaran, Shiba Inu, Dogecoin’den daha iyi performans gösterecek, çünkü SHIBA 0.000054 dolara bir kırılmayı hedefliyor. Shiba Inu fiyat hareketi, geçen Pazartesi gününe kıyasla yalnız ufak bir miktar düştü. Boğalar şimdiye kadar aşağı yönlü riskleri Ichimoku Bulutunun alt kısmıyla sınırlı tuttu. Shiba Inu fiyatı geçen hafta süresince marjinal artışlarla güneye doğru kaymaya devam etti. Bununla birlikte, Ichimoku Bulutunun (Senkou Span AB) alt kısmı güçlü bir destek bölgesi olarak hareket etti ve daha çok satış yapılmasını engelledi. Shiba Inu fiyatı önemli bir yükseliş kırılması için hazır olabilir.

Shiba Inu fiyatı, yakınlarda işlem gördüğü mevcut en düşük seviyelere karşın bir miktar yükseliş yapısı oluşturdu. İdeal Boğa Ichimoku koparmasını gerçekleştirmek için gereken tüm koşullar, biri hariç eksiksiz. Analiste bakılırsa, boğalar Shiba Inu fiyatını 0,000029 ila 0,000030 ABD doları veya üzerinde bir kapanışa itebilirse, bu model tamamlanacak ve muhtemelen SHIBA’nın koşusunu 0,000054 ABD doları kıymet alanına doğru genişletecektir. Shiba Inu fiyatı için varsayımsal uzun vadeli giriş, mevcut O sütunundan oluşacak X’lerin üç kutulu tersine çevrilmesi üzerine bir satın alma durdurma emridir. Yayınlandığı tarihte, bu giriş 0,000028 dolardan gerçekleşecekti. Zararı durdurma dört kutulu bir durdurmadır ve kâr hedefi 0,000454 ABD dolarıdır.

SafeMoon Fiyat Analizi

SafeMoon, %30 oranında pozitif kazanç ile daha fazla iyileşme için iyi bir durumda. SafeMoon fiyat analizi, hafta sonu bir tek %5’lik hafifçe bir düşüş ile yatırımcıların fiyat hareketinden kaçtığını görmedi. SafeMoon boğaları, %21,5 Fibonacci seviyesinin üzerine, 0,0013221 doların üzerine çıkmaya ve daha fazla yukarı yönlü potansiyel aramaya ayarlandı. Kripto para birimlerine olan talebin yüksek olması nedeniyle, önümüzdeki günlerde 0,0011000 Dolara geri dönüş görmeyi bekliyoruz dedi analist. SafeMoon (SAFEMOON), 0.0011100 doları kırmaya çok yakın, sadece yatırımcılar son anda devreye girdi ve SafeMoon’u şimdiden %14 civarında yukarı çıktı.

Rusya pazarının Batı’nın onaylamadığı alternatif ödeme şekilleri araması sebebiyle kripto para birimlerine olan talep arttıkça, yukarı yönlü hareket için daha çok alan var. Bu, satın alma tarafında daha çok talebi tetikleyecek ve SafeMoon fiyat hareketinin 0,0016016 dolara uzandığını görebilir. Haberler dünya genelinde tamamen sindirildiği için piyasalar artık yapmış oldurım uygulama kararının ötesine bakmaya başlıyor. Avrupa’nın Yatırım Devinden Shiba Inu Müjdesi: Sepete Giriyor! Analiste göre SafeMoon bugün muhtemelen 0,0012236 dolara ulaşacak benzer biçimde görünüyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) hala aşırı satımdayken, bir geri dönüşün vakitı geldi ve yatırımcıların fiyat hareketine geri döndüğünü görebilirler. Yukarı yönde, 0,0014698 dolarlık 200 günlük SMA veya 0,00161016 dolarlık önemli tarihsel düzey olası hedefler olarak duruyor, sadece bugün barış görüşmeleri başarısız olursa boğaların kısa kesilmesi ihtimali var. Putin, nükleer silah gücünü yüksek alarma geçirerek piyasalarda feci bir şok yarattı ve mantıklı sonuç olarak 0,001 dolara gerileme olabilir görüşünde Filip L.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.