Minex Partner Kapandı Mı? Güvenilir Mi?

0 1.134

 

Minex Partner sitesine erişim bulunmuyor. Kriptoparamining ekibi olarak durumu detaylıca araştırdık. Minex partner ekibi güvenilir mi diye sorarsanız bizlere söyledikleri şey  SSL sertifikası çöktü. Böyle bir durum söz konusu değildir. Üzülerek söylemek istiyorum ki bu ve bunun gibi sistemler başta kazanıp sonra yeni yatırımcı gelmeyince herşeyini alıp giden firmalardır. Cloud veya bulut madenciliğe güv-en-me-yin… Minex partner kapandı mı ve bir daha geleceğini de sanmıyorum. Gelir ama Minex partner olarak değil abxminer olarak gelir ve aynı şey tekrar yaşanır. Yazının en alt kısmında ise şirketin en büyük yalanını gözler önüne seriyorum. Yazımızı lütfen dikkatle okuyunuz.

Minex Partner Kapandı Mı? Onaylar Yapılacak Mı?

Onayların yapılacağı konusunda söylentiler mevcut. Fakat şuanda yeni yatırımcıları kabul edip yatırımları alsa bile ödemeleri bazı kullanıcılara yapmıyor. Bazılarına ödemeler yapılırken şirketi savunuyor fakat ödeme alamayanlar ise minex partner kapandı mı diye araştırma içersinde girmiş durumda.

Minex Partner Ne Yapmaya Çalışıyor ?

Minex partner şirketi şuanda site üzerinden gelirleri toplamaya çalışıyor imiş. Site açılırsa yatırımınızı alarak uzaklaşmanızı tavsiye ederim. Minex partner kapandı mı diye soranlar için ise tavsiyem yatırımları var ise beklemeleri ve bir daha böyle sistemlerden uzak durmaları yönünde olacaktır.

Minex Partner Nedir? Güvenli Mi?

Kripto para birimlerinin son zamanlardaki popülitesi, çoğu insan tarafından uzun süredir görmezden gelindi. Bir patlama döneminden sonra herkes kripto para satın alarak bulut madenciliğine yöneldi. Bulut madenciliği, ekipman satın almadan uzaktan sunucu kiralayarak madencilik olarak biliniyor. Ekran kartı maliyetleri ve elektrik tüketimleri gibi işlerle uğraşmak istemeyenlerin katıldığı bulut madencilik (cloud mining) Sağlayıcısı Minex Partner, diğer bulut madencilileri gibi aynı hizmeti vermektedir. Minex partner nedir gibi soruların yanıtıdır.

Minex Partner Ekstra Olarak Ne Sunuyor?

Hiçbirşey sunduğu yok. Arka tarafda madencilik felan yaptıkları hiç yok zaten. Yeni yatırımcıların paralarını eskiye vermekten başka bir iş yapmıyorlar. Bu ve bunun gibi sistemlere güvenmeyiniz. Yatırımsız mining siteleri var mı cloud mining hakkında detaylı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Minex Partner’e Giriş Süreci

Minex partner giriş yapmak isteyen kullanıcılar hata ile karşılaştığında sıkça minex partner kapandı mı diye aratıyor. Minex partnere giriş yapmadıysanız hiç yapmanızı tavsiye etmiyorum. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız da uzak durmanız sizin için en hayırlısı olacaktır.

İşte En Büyük Minex Partner Yalanları!

Üstelik minex partner yalanı ortaya çıkardığım makaleye göz atabilirsiniz.

En güncel haberler için bizi telegram ve twitterdan takip edin.minex partner kapandı mı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.