Minex Partner Şikayetleri Temmuz 2022

8 896

Eğer sizde bu yazımızı şuan okuyorsanız ya yatırım yapacaksınız. Ya da minex partner şikayetlerini okuyup yatırım yapmaya hazırlanıyorsunuzdur. Minex partner son zamanlarda saldırı aldık bahanesi ile siteye erişimi kesmişti. Ardından ise kullanıcılardan ödeme alınca devam edeceğiz gibi bir açıklama yapmışlar idi.

Şuanda gelinen son durum ise site açık fakat ne zaman malları toplayıp gidecekleri belli değil.

minex-partner-kuruluş-tarihi

En büyük yalanı da minex partner ana sayfasına koydukları kuruluş tarihleri. Neden mi yalan diyorum? hemen kanıtlayalım.

minex-partner-yalanı

Görselde görüleni açıklayalım. Domain 2021’in 8 ayında kayıt edilmiş. henüz daha 1. senesini bile doldurmayan minex partner şirketi insanları dolandırıp kaçacak. Bu ve bunun gibi sistemlere sakın yatırım yapmayın diye buraya yazılar yazıyorum fakat halen yatırım yapmaya devam ediyorsanız diyecek birşey yok. Kolay para kazanmak diye birşey yoktur!

Minex Partner Şikayetlere Bakmıyor

Minex partner hakkındaki şikayetleri buraya tek tek yazmaya ömrüm yetmez fakat buradaki linkten kendiniz tüm şikayetleri inceleyebilirsiniz. En son site kapalı kaldığı zaman yazdığım uyarı minex partner güvenilir mi yazıma da buradan ulaşabilirsiniz. Minex partner açıklama yapabilir yorumlar kısmından botlarını da gönderebilir ama siz ve sizin gibilere kazandırmayacağım. Minex partner kazanç sağlamadım ve ya para yatırmadım bu arada bilginiz olsun 🙂 Tek amacım bu gibi sistemlerden uzak durmanıza yarayacak içerikler paylaşmak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.