Neoxa (NEOX) Nedir? Neoxa Mining Nasıl Yapılır?

0 1.168

Son zamanlarda büyük patlama yapan neoxa coin, madencilerin gözdesi olmuş durumda. Hızla yükseliş göstermeye devam eden neoxa (neox) coin mining nedir ve nasıl yapılır hemen göz atalım.  Öncelikle altyapısından ve bize sunduğu şeyler ile neoxa coin nedir diye soranları yanıtlamak isterim.

Neoxa Coin Nedir

neoxa miningNeoxa, oyuncular, geliştiriciler ve madenciler için güvenli, merkezi olmayan bir blok zinciridir. 21 milyar adet olan coin arzı, %85 madenci POW ile çalışmakta %15 ise oyun oynayarak mine edilmekte. Blok zamanı her 60 saniyede bir madencilere dağıtılmakta. Neoxa coin madenci Blok ödülü ise 4.250.00 adet ile her 60 saniyede bir madencilere dağıtılıyor.

Neoxa Mining Nasıl Yapılır

Neoxa madenciliği yapmak istiyorsanız ilk önce tradeogre borsasına kayıt olmanız gerekiyor. Borsa kayıt olmak çok basit ve herhangi bir doğrulama istemiyor. Borsa çok basit bir arayüze sahip olsada ben yaklaşık 1-2 senedir sıkıntısız neoxa mining gibi yeni çıkan kripto para birimlerini listelediğinden dolayı borsayı kullanıyorum. Sıkıntısız çekim yaptım şuana dek. Neoxa mining tradeogre borsasına kazdığınız coinleri sıkıntısız bir şekilde aktarabilirsiniz. Neoxa, ravencoin ile aynı algoritma olan kawpow algoritmasını kullanıyor. Bu da rvn de olduğu gibi neoxa’da diğer kripto para birimlerinden daha çok güç tüketeceği anlamına geliyor. Gelelim kalan kısımlara, kullanmamız gereken borsayı aktardım, cüzdanımıza aldık. Sırada havuzumuz var. Havuz olarak ise zpool kullanacağız. Hiveos’da uçuş sayfası hazırlamasını biliyorsanız, cüzdan ekledikten sonra madenci yapılandırmasında zpool seçmeniz yeterli olacaktır. Bilmeyenler hiveos nedir sayfamızdan detaylara göz atabilirler. Neoxa mining nasıl yapılır merak edenler için yazımızda detaylıca anlattık. Merak ettiklerinizi yorum kısmından bize sormayı unutmayın!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.