Projesi İyi Olan Düşük Fiyatlı Altcoinler

0 87

Kripto dünyasının günden güne geliştiği şu günlerde hızlı bir şekil gelir elde etmek herkesin hayali olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu düşüncenin başında ilk düşünülen para tabiki Bitcoin’dir. Bitcoin yatırımı yapan herkesin sabırlı ve istikrarlı ilerlemesi sonucunda güzel kazançlar elde ettiği biliniyor. Bitcoin’in popüler olması sebebiyle dalgalanmalar günden güne artıyor. Sizlerde daha garanti olan ve uzun süreli kazanç elde etmek istiyorsanız projesi iyi olan düşük fiyatlı altcoinlere para yatırabilirsiniz. Sizlere isimlerini vereceğimiz bu altcoinler hiçbir zaman yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Yatırım yapmak istediğiniz takdirde daha detaylı bir araştır daha iyi olacaktır. 2017 yılı içerisinde kripto paraların son derece hızlı bir şekilde geliştiği biliniyor. Buna göre her altcoine para yatırmamak gerekiyor. Projeler bazen kısa süre içerisinde yok olurken paranızda bunla beraber yok oluyor. Onun için yatırım yapacağınız altcoinleri dikkatli seçmeniz gerekiyor.

Umut Verici Altcoin Projeleri

WINGS
2017 yılı içerisinde ortaya çıkan bu proje merkezi olmayan projelerin geliştirilmesi için bir olanak sağlıyor. Bu geliştirme aşamasında araçları sizlere sağlamaktadır. Bu projelerin değerlendirilmesi için akıllı sözleşmelere kullanarak gelişimini sağlıyor. Avrupa merkezli bir altcoin olduğunu belirtmek isteriz.
0. ZEC
Namı değer Zcash çalışma sisteminden zero-knowledge kriptografi açısından alışan ilk finansal sistemdir. Güvenli bir şekilde transferler gerçekleştirmek isteyenler adına bulunmaz bir nimet diyebiliriz. Transfer sırasında anonimliği ön planda tutuyor. Bunları yaparken zk-SNARK kanıtını bulundurmaktadır.
0. GNT
Golem kripto para varlığında en hızlı çıkışı gerçekleştiren ikinci coin olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu çıkış tam olarak 29 dakika içerisinde 8 milyar doları bulmuştur. Golem sistemlerinin güçlü bir şekilde küresel ağ oluşturması söz konusudur. Bu küresel ağ yüzde yüz açık kaynaklıdır.
0. STRAT
Stratis blokzinciri geliştiricileri adına C Sharp (C#) dilinde gelişimi için olanak sağlamaktadır. Yerleşik bir şekilde yerel uygulamaların kodlaması bu sayede gerçekleşiyor. Bu altcoinde en önemli özellik kuruluşlar için özel blok zincirleri oluşumuna izin vermesi diyebiliriz.
0. IOTA
IOTA diğer altcoinlerden farklı olarak blok zincirinin daha üst bir modelini tasarladığını iddia etmektedir. Bu sistemin adı TANGLE olarak nitelendiriliyor. İşlem yapma hacminin sınırsız olarak belirten IOTA’da madenciler bulunmamaktadır. Blockhain teknolojisinden ayrılan en büyük özelliği ise nano miktarlarda ödemeleri daha rahat bir şekilde gerçekleştirdiği bilinmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.