Ravencoin (Rvn) Neden Düşüyor?

1 224

Ravencoin (Rvn) bir zamanlar hepimizin sepetindeydi. Bir madenci olarak bende kazdığım tüm miktarı borsa cüzdanımda tutuyordum. Ravencoin (Rvn) neden düşüyor? diye araştırma içerisine girdiyseniz aradığınız yazıya geldiniz. İşte tüm sebebleri ile rvn neden düştü, rvn neden yükselmiyor?

Ravencoin (Rvn) düşüşteki en büyük sebeb tabiki şuandaki borsadaki ayı piyasası. Tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi rvn’yi de etkiliyor. Peki bazı coinler çok iyi performans sergilerken rvn neden yükselmiyor? veya olduğu fiyatında sabit kalmıyor? Cevap ise çok basit!

Panik satışları. Daha da düşecek korkusu ile panik ile satış yapan borsa kullanıcıları ile daha da sert düşüş yaşanıyor. Bir taraf alırken diğer taraf satar ise fiyat sabit kalır. Rvn neden düşüyor demek aslında borsa neden var demek gibi birşey.

Rvn Neden Yükselmiyor?

Dünya ekonomisindeki krizler, şuandaki düşüşün en büyük sebebleri arasında aslında. 2023 yılı itibari ile kripto para piyasasında ciddi yükselişler olacağını öngörmek zor değil. Dünya ekonomileri düzeldikçe kripto’ya olan güvende ciddi oranda artacaktır. Riskli yatırım olarak görünmekten kaçıp kazanç kapısı olarak görülmeye tekrar başlayacaktır.

Rvn Neden Yükseldi

Ravencoin (Rvn) halving yarılanma öncesi çok güzel bir yükseliş yakalamıştı. Bunun sebebi ise madencilere verilen ödül 5 milyon adetten 2.5 milyon adete düşürülmesi olan güncellemenin yayına alınması idi. Piyasa da arz düşünce otomatik olarak talep çoğalmış oldu. Güncelleme alacağını önceden bilen sitemizi takip eden kullanıcılar ise daha hızlı alım yaparak katkıda bulundu tabi birde 🙂 Rvn neden yükseldi sorusuna cevabımız kesinlikle bu güncelleme. Bir sonraki güncelleme ile 2.5 milyon adet olan blok ödülü yine yarılanma halving yaşayacak. Bunun öncesinde yine bir yükseliş olacağını öngörmekteyim. Sadece RVN için değil diğer kripto para birimleri içinde aynı şey geçerli. Güzel bir güncelleme öncesi ve sonrası fiyat da ciddi yükselişler olabilir. Ravencoin neden arttı ve yükseliyor gibi soruların yanıtını bu yazımızda vermeye çalıştım. Merak ettikleriniz olursa lütfen yorum kısmından bana yazın. Ravencoin madencisi olarak size zevkle cevap vereceğime emin olabilirsiniz.

Ravencoin (RVN) Ne Kadar?

rvn-fiyat

30 Haziran 2022 tarihi itibari %3 yükseliş ile  şuanda  0.02377 USDT olarak işlem görmekte. buradan güncel fiyatına tüm borsalardaki erişebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.