RVN Coin Mining Madenciliği Nedir? Nasıl Yapılır?

0 527

(RVN) Ravencoin madenciliğine yeni başlamak veya şuan kazdığınız coini rvn mining olarak değiştirmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Ravencoin rvn madenciliği, mining yapılan coinler arasında en kazançlısı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Mining Hesaplama aracımız ile güncel kazançları kontrol edebilirsiniz.

RVN Coin Madenciliği Nedir?

Ravencoin (RVN) madenciliği diğer kazılabilir coinler gibi POS ile çalışmaktadır. Kendine özgü algoritması olan rvn coin, madencilikte pek tercih edilmiyor. Bunun sebebi ise elektrik tüketiminin yüksek olması. Algoritması gereği diğer coinlerden biraz daha fazla bir elektrik tüketimine sahip, bu da değerli ekran kartlarımızı normalden daha çok yorması ve madencilikte daha az kullanabileceğimiz anlamına geliyor. Rvn mining hesaplama ile baktığımızda (ETH) Ethereum’dan sonra gelen kazançı en yüksek coin ravencoin. Madenciler çok tercih etmediklerinden dolayı zorluk artışı fazla yaşamadığı için kazançlı olmaya da devam ediyor.

RVN Madenciliği Nasıl Yapılır?

Ravencoin madenciliğine başlamakta halen ısrarlı iseniz, ilk önce binance borsasında veya rvn coini listeleyen bir cüzdan hesabınıza ihtiyacınız var. Benim kullandığım binance borsası olduğu için rvn adresimi oradan almıştım. Cüzdan adresimizi aldıktan sonra hiveos hesabımızda yeni uçuş sayfası yapacağız. Bilmeyenler için hiveos nedir sayfamıza detaylıca anlattım. Havuz seçiminde ise ethermine veya 2miners kullanabilirsiniz. Ben 2miners havuzunu daha başarılı buluyorum rvn coin madenciliğinde. Uçuş sayfamızı hazırladıktan sonra adresinizi havuzdaki arama cubuğuna yapıştırmanız yeterli olacaktır. Rvn cüzdan adresini aldıktan sonra havuz seçimini yapmanız ravencoin madenciliği için yeterli oluyor. Rvn mining yapmak isteyenler için yazımızın sonuna geldik. Merak ettiklerinizi yorum kısmından benim ile paylaşabilirsiniz.

En güncel mining haberleri için takipte kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.