Walton (WTC) Coin Nedir?

0 59

Sanal para birimlerinden olan Walton (WTC) alt coinler arasında çok eskidir.

Walton( WTC) Nereden Satın Alınır?

Kimlik onayı olmadan işlem yapılarak Binance borsasından rahat ve güvenli bir şekilde Walton (WTC) satın alabilirsiniz. Günlük olarak 1 milyar doları aşan bir hacmi bulunmaktadır.
Bitcoin ve altcoin borsası kripto para birimlerinin toplanmış olduğu borsadır. Altcoinlerin alıp satıldığı birçok borsa bulunmaktadır. Kripto para borsasında haftanın 7 günü 24 saat işlem yapılmaktadır. Önce kripto para borsasına üye olarak hesap açmanız gerekmektedir. Burada yapmış olduğunuz ve yapacağınız işlemler sonucu Walton (WTC) alarak yatırım yapmak için kullanabilirsiniz. Bunun haricinde Türk borsalarından alabileceğiniz BTC’leri OKEX üzerine gönderme yaparak işlemlerinizi buradan devam ettirebilirsiniz. Sürekli artış göstermesinden dolayı dikkatler bunun üzerinde olmaktadır.
Walton (WTC) olarak şu işlevleri bulunmaktadır.
Walton coin i olan kişi veya kullanıcı tarafından alt zincirler oluşumu yapması
İşlem olarak elde edilen ücretlerin temettü faizlerinin düğüm adı verilen cüzdanlara dağıtım şekli, yapılan akıllı sözleşmeler ile ipotek ve kredi sistemlerinin yapılması ve diğer kripto para birimleri gibi merkezi olan bir borsa yapmak.

Nedir? adlı kategorimize göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.