Yatırımsız Mining Siteleri Cloud Mining

6 479

İnternet üzerinden yatırımsız mining siteleri şuanda kullanıcılar tarafından bolca aratılmakta. Bir çok bilgi kirliliği görüyorum. Yatırımsız mining siteleri ve ya yatırım yapacaksanız bu isme verilen ad Cloud mining siteleri olarak geçmektedir. Cloud mining sistemlerinde süreç yeni yatırımcı gelene kadar devam etmektedir.

Güvenilir Mining Siteleri

Benim cevabım hiçbir site. Sebebini hemen hızlıca açıklamam gerekirse yeni yatırımcılar gelmediği an site sahiplerinin herşeyi alıp kaçması. Buradan kazanç ve gelir elde edenler tabiki var fakat bu kişiler sitenin açılışı ile denk gelmesine bağlıyorum. Ve bolca referans getiren kişilerin sadece bu sistemden kazanç sağladığını gözlemlemekteyim. Güvenilir mining siteleri kesinlikle yoktur ve uzak durmanız gereken bir ponzi sistemidir. 

Herşey görseldeki gibi tozpembe yalanlardan ibaret aslında. Değerli zamanımızı harcayarak kazandığımız paraları bu sistemlerde çöp etmemenizi şiddetle tavsiye ederim.yatırımsız mining siteleri

Cloud mining türkiye gibi benzeri siteleri görüp kapandığını kesinlikle görmüşsünüzdür. Size tavsiyem ekran kartı alarak madenciliği kendi evinde yapmanız. Ben teknik donanım anlamıyorum. Koyacak yerim yok ilgilenemem tarzı düşünüyor iseniz bu yazımıza göz atabilirsiniz. Ethereum madenciliği nasıl yapılır göz atın. Merak ettiklerinizi de yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

En güncel mining haberleri için takipte kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.